Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Światła p/mgielne w O I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Światła p/mgielne w O I

    Zamieszczone przez dede_adam
    masz racje.... może ktos dropsika :?: :hura :yay:
    mamy przykład z Ciebie brać i od wczesnego popołudnia zaczynać z używkami? ad: :zlosnik:

  • #2
    Światła p/mgielne w O I

    Chciałbym załozyć światła przeciwmgielne w Octavi I (rocznik 2004 zintegrowane z głównymi reflektorami). Co muszę kupić (gdzie najtaniej) w ASO 800zł. Czy da sie to zrobić by nie stracic gwarancji. Dzięki za info.
    L&K

    Komentarz


    • #3
      A nie lepiej założyć jakies małe halogeny Helli w zderzaku? ZTCW to żeby założyć halogeny trzeba zmieniać całe lampy.
      Piotruś
      AGR(RIP) + ALH

      Komentarz


      • #4
        Kazda ingerencja we wlasnym zakresie powoduje utrate gwarancji na elektryke w tym przypadku lub nawet auto. Najlatwiej zmienic lampy na takie z halogenami jak zrobil chyba Dede i do teg przelacznik oddzielny do ich wlaczania na przekazniku. A w ASO jak mowili ze chca to zrobic??

        [ Dodano: 06-04-2005, 17:14 ]
        Mozna jak Piotrus pisze dodatkowe dolozyc nawet xenonowe, Hella takie cos ma na pewno - tylko cena, na pewno wiecej niz te 800zl - ale to juz inny temat niz zwykle przeciwmgielne
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          A w ASO jak mowili ze chca to zrobic??
          Nie pytałem, informacja jest od kolegi. Poza tym główne reflektory są w moim aucie zintegrowane z światłemi p/mgielnymi więc wydaje mi się że wystarczy sama elektryka.
          L&K

          Komentarz


          • #6
            Mi robił Bapitt po taniosci - halogeny w fabrycznych lampach zamontowalismy i przelacznik na desce ... Mozna kupic same lampy z halogenami i pociagnac kabel do srodka do wlacznika... Franca tez robil sam moze cos napisze wiecej...

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez JanuszP
              A w ASO jak mowili ze chca to zrobic??
              Nie pytałem, informacja jest od kolegi. Poza tym główne reflektory są w moim aucie zintegrowane z światłemi p/mgielnymi więc wydaje mi się że wystarczy sama elektryka.
              Hmm, to chwila, to Ty to chcesz u Siebie zrobic czy ten kolega chce. Bo jeden post wg. mnie wyklucza drugi. Na gorze piszesz ze chcesz zalozyc swiatla p/mgielne do siebie, a ponizej ze ty masz zintegrowane swiatla z p/mgielnymi??
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Mozna jak Piotrus pisze dodatkowe dolozyc nawet xenonowe, Hella takie cos ma na pewno
                Możesz rozwinąć wątek bo mnie interesuje ?? na stroni Hella nie ma nic takiego do O I ?? :roll:
                ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                www.wasilewski-foto.pl
                KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez wasyl
                  Mozna jak Piotrus pisze dodatkowe dolozyc nawet xenonowe, Hella takie cos ma na pewno
                  Możesz rozwinąć wątek bo mnie interesuje ?? na stroni Hella nie ma nic takiego do O I ?? :roll:
                  Mogles mnie troche zle zrozumiec :wink: Dolozyc, chodzilo mi jako, oprocz swiatel ktore sa w tej chwili, dac cos takiego Link w zderzak. Zamiast bawic sie w halogeny w oryginalnych lampach. Swiatlo xenonu a jakies tam halogeny to zupelnia inna jazda. Fakt cena tez, ale czasem mozna sie zastanowic.

                  Cos takiego Link lub Link takie tez byly dobre, ale trudniej juz to ladnie wkomponowac w zderzak.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    ehhh a już myslałem że HELLA wyprodukowała soczewki xenon w miejsce starych ops:
                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                    www.wasilewski-foto.pl
                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                    Komentarz


                    • #11
                      sa soczewki ori do octy w zderzak ale cena prawie 2000zl!!!!!! wiec tak jak by ich nie bylo :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        A nie lepiej założyć jakies małe halogeny Helli w zderzaku?
                        -
                        ale przy zintegrowanych można jeździć na halogenach i nie kazdy wie, ze to nie mijania :P

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X